Gösterilen sonuç sayısı: 7

Michelin 235/45ZR19 99Y XL Pilot Sport 5 Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2024)

8.745,00

MICHELIN Pilot Sport 5  lastiği ile yüksek performans ve maksimum uzun ömür kombinasyonu ile duyarlı sürüşün heyecanını yaşayın. MICHELIN Dinamik Tepki Teknolojisi sayesinde mükemmel tepkisellik ve sürüş hassasiyeti sağlamak üzere tasarlanmış direksiyon talimatlarının yola optimum tepki vermesini hissedin. Hızlanma, frenleme ve viraj alma kuvvetlerini daha uzun bir sırt ömrü olan bu yaz lastikleri aynı zamanda eşit olarak dağıtan MaxTouch Yapı ile performanstan ödün vermeden daha uzun süre sürün.

  • MICHELIN’in 5. nesil spor yazlık yol lastiği
  • Mükemmel uzun ömür ve uzun süreli performans için tasarlanmıştır
  • Hassas direksiyon için yüksek düzeyde reaktivite sağlamak üzere üretilmiştir
  • Islak ve kuru yollarda tutuşu ve frenlemeyi üst düzeye çıkarın
  • Yüksek performans şık estetikle buluşuyor

Goodyear 235/45R19 99V Vector 4 Seasons SUV Gen-2 XL FP Oto Dört Mevsim Lastiği (Yıl: 2023)

8.400,00

Dünyanın en çok test kazanan 4 mevsim lastiği Goodyear Vector 4 Seasons Gen-2, dört mevsim yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunmak için geliştirilmiştir. Lastik hamuru düşük sıcaklıklarda esnekliğini koruyabilirken; “SmarTred” isimli desen tasarımı; farklı zemin koşullarına adapte olabilmektedir. Goodyear Vector 4Seasons Gen-2, karlı zeminlerde kullanılmak üzere bağımsız kuruluşlar tarafından test edilerek sertifikalandırılmıştır. Lastik yanağında yer alan 3PMSF (3 Zirveli Dağ Üzerinde Kar Tanesi) sembolü, bu anlamı taşımaktadır.

Goodyear 235/45 R19 95V EfficientGrip MOE ROF FP Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2023)

7.900,00

Goodyear Efficientgrip  lastiklerinin ıslak yüzeyler üzerinde sağladığı yol tutuş değerleri AB yönetmeliklerine göre en yüksek derecelendirmeye sahiptir. Goodyear’ın AR-GE ekibi tarafından geliştirilen ActiveBraking teknolojisi çok daha kısa fren performansı sağlamaktadır. Goodyear Efficientgrip  lastikleri sahip olduğu ActiveBraking teknolojisi sayesinde  ıslak zeminler üzerinde % 8, kuru yüzeyler üzerinde % 3 daha kısa fren mesafesi sağlamaktadır. Goodyear ürettiği lastiklerinin tümünde güvenlik kriterlerinin en üst düzeyde olması için yoğun teknolojik çalışmalar yapmaktadır. Geliştirilmiş silika karışımlı lastik sırt desen tasarımı kuru ve ıslak yüzeyler üzerinde çok daha güvenli olarak hareket etmenize imkan tanır. Goodyear Efficientgrip  lastiklerinin gergin gövde yapısı yüksek süratlerde bile direksiyon kontrolünü maksimum seviyeye çıkarır.

Goodyear 235/45 R19 99V UltraGrip Performance + XL FP Oto Kış Lastiği (Üretim: 2022)

10.530,00

Goodyear UltraGrip Performance+ 7 dereceden daha düşük hava sıcaklıklarda karlı, buzlu, ıslak ve kuru zeminlerde güvenli yol tutuş performansı sağlamak için geliştirilmiştir. Kış koşullarında direksiyon manevralarına en hızlı ve doğru şekilde tepki vererek hâkimiyet sağlamaktadır. Goodyear UltraGrip Performance+ virajlarda da zeminle optimum temas sağlayarak performansını sürdürmektedir. Sırtı üzerinde yer alan geniş hacimli kanal ve oluklar ile suyu hızlı bir şekilde tahliye etmektedir. Bu sayede suda kızaklama riskini de minimuma indirmektedir.

Goodyear 235/45 R19 99H Eagle F1 Asymmetric 5 XL FP Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

6.100,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, ıslak zeminlerde üst düzey kısa fren mesafeleri ve üstün yol tutuş performansı ile güvenlik sağlar. Bunu yaparken kuru zemin performansından ve sürüş konforundan ödün vermez. Düşük gürültü seviyesi, sürüş konforunu daha yukarı taşırken; kuru zeminlerde mükemmel manevra kabiliyeti ve direksiyon hâkimiyeti sunar.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, yüksek doğal kauçuk ve silika oranına sahip bileşiği sayesinde esnek yapıya sahiptir. Bu sayede virajlarda da zeminle optimum temasını koruyarak üst düzey performans sergiler.

Goodyear 235/45 R19 99V Eagle F1 Asymmetric 6 XL FP Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

7.200,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6,  aile otomobilleri, hot hatchler, sportif kompakt araçlar, lüks sedanlar ve spor coupe’ler dâhil birçok farklı araç için uygun ebatlara sahip. Yeni Goodyear yaz lastiği ile seride yer alan ödüllü lastik Eagle F1 Asymmetric 5’in performansı daha da ileri taşınıyor. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, hem ıslak hem kuru zemin koşullarında üstün yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile güvenli performans sunuyor. Bununla birlikte; sportif performans özellikleri, yüksek manevra kabiliyeti ve viraj performansı ile sürüş keyfi artıyor. Yeni premium lastik ile Eagle F1 Asymmetric 5’e göre fren performansı, yakıt tasarrufu ve araç hâkimiyeti geliştirildi. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, geniş kanalları ve sırtı üzerindeki çok sayıda oluk ile suyu etkili bir şekilde tahliye ediyor. Böylece suda kızaklamaya karşı yüksek güvenlik sunuluyor.