Gösterilen sonuç sayısı: 3

Pirelli 235/50 R20 100T XL Scorpion s-i (AO)+ Oto Yaz Lastiği (Üretim:2023)

8.400,00

Pirelli Scorpion, markanın SUV araçlar için geliştirdiği son yüksek performans yaz lastiği desenidir. Lastik, öncelikle ıslak zemin performansı, kilometre ömrü, konfor ve yakıt verimliliği özellikleri dikkate alınarak geliştirilmiştir. Yaz sıcaklarında; ıslak ve kuru zemin koşullarında güçlü yol tutuşu ve kısa fren mesafelerine sahiptir. Blok ve oluk oranı özel olarak düzenlenmiş olan Pirelli Scorpion, bu sayede; daha iyi manevra kabiliyeti ve fren performansı sağlamaktadır. Lastiğin suyu iyi bir şekilde tahliye etmesini sağlayan kanal ve oluklar, suda kızaklama riskini minimize etmektedir.

Pirelli 235/50 R20 104V XL Scorpion Winter 2 Oto Kış Lastiği (Üretim: 2023, 16.hafta)

13.216,50

Pirelli Scorpion Winter 2, SUV araçlar için kış koşullarında üstün dayanıklılık, güvenlik ve performans sunmak için geliştirilmiştir. 7 dereceden soğuk havalarda karlı ve ıslak zeminlerde üstün performans sunmaktadır. Zorlu kış koşullarında yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlamaktadır.  Karla kaplı zeminlerde yüksek çekiş gücü sağlamakta, etkin manevra kabiliyeti ve viraj performansı sergilemektedir. Pirelli SUV kış lastiği, V şeklindeki özel desen tasarımı sayesinde suyu hızlı bir şekilde tahliye etmektedir. Bu sayede suda kızaklama direnci ve ıslak zeminde çekiş gücü yükselmektedir. Pirelli Scorpion Winter 2, aynı zamanda düşük dönme direnci sayesinde yüksek yakıt verimliliği sağlamaktadır. Aşınmaya dayanıklı dişleri ile arttırılmış kilometre ömrüne sahiptir.

Pirelli 235/50R20 104W XL Scorpion Zero All Seasons (J)(LR) NCS Oto Dört Mevsim Lastiği (Üretim: 2024)

8.100,00

SCORPION  ZERO ALL SEASON, premium ve prestijli OE Otomobil Üreticileri için geliştirilmiş, çeşitli sürüş koşullarında ve hafif karla kaplı yollarda da olmak üzere tüm mevsimlerde performansı en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanmış UHP SUV M+S ürünüdür. Sportif SUV için mükemmel seçimdir, kuru ve ıslak zeminde mükemmel performans sunar ve her araca mükemmel uyum sağlar . Asimetrik ve optimize edilmiş desenle birleştirilen bileşenler, Her Mevsim boyunca UHP performansı sağlar, yüksek düzeyde güvenlik ve konfor sağlar ve gürültü seviyesini en aza indirir.