Gösterilen sonuç sayısı: 3

Michelin 235/60 R16 104H XL Latitude Cross Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2024)

5.597,00

MICHELIN Latitude Cross yaz lastiği, arazi sürüşü esnasında çekiş sağlamak üzere gevşek ve kaygan yüzeyleri kavramak için ısıran kenarlara sahip bir Mud Catcher sırt deseniyle donatılmıştır. Son derece dayanıklı Terrain-Proof bileşik sayesinde SUV aracınızla yeni arazileri güvenle keşfedin. Arazi hareketliliği için MICHELIN iş makinesi deneyimi kullanılarak tasarlandı.

  • MICHELIN’in 4×4 ve SUV için yol ve arazi tipi yaz lastiği
  •  Arazide çekiş ve direnç sağlamak üzere tasarlandı
  • Yolda konforlu sürüş için dizayn edildi
  • Sert koşullarda lastik sırtının uzun ömürlü olmasını sağlayacak şekilde tasarlandı

Lassa 235/60R16 104H XL Competus Winter 2 + Oto Kış Lastiği (Üretim: 2023)

5.130,00

Lassa Competus Winter 2+ lastikleri SUV araçlar için geliştirilmiş versiyonudur. Sırt desen tasarımları aynı olsa dahi kauçuk bileşiğinde farklılıklar gözükmektedir.Tüm kışlık lastiklerinde olduğu gibi 7 derece ve daha düşük hava sıcaklıklarında güvenli yol tutuşu sağlayan lastik, yüksek kış performansı sağlamaktadır.

Goodyear 235/60 R16 100V EfficientGrip 2 SUV Oto Yaz Lastiği (2023, 3.hafta)

6.080,00

Goodyear EfficientGrip 2 SUV, yeni bileşik ve tasarımı ile hem daha fazla güvenlik hem de daha fazla tasarruf sağlıyor. Özel kauçuk bileşiği sayesinde yüksek esnekliğe sahip olan Goodyear SUV lastiği, kuru ve ıslak zeminlerde zemine çok iyi bir şekilde tutunuyor. Üstün yol tutuş performansı, kısa fren mesafeleri ve yüksek çekiş gücü sağlıyor. Goodyear EfficientGrip 2 SUV, düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tüketimi azalıyor; elektrikli araçlar için ise daha faza menzil sağlanıyor. SUV araçlar için özel olarak geliştirilen lastik, daha fazla kilometre ve tasarruf sağlarken performans özelliklerinden ödün vermiyor. Yeni Goodyear yaz lastiği, yüksek manevra kabiliyeti ve viraj performansı ile yaz koşullarında sürüş yapmayı güvenli ve keyifli hâle getiriyor.