Gösterilen sonuç sayısı: 3

Goodyear 245/40 R17 95Y Eagle F1 Asymmetric 6 XL FP Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2023)

5.950,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6,  aile otomobilleri, hot hatchler, sportif kompakt araçlar, lüks sedanlar ve spor coupe’ler dâhil birçok farklı araç için uygun ebatlara sahip. Yeni Goodyear yaz lastiği ile seride yer alan ödüllü lastik Eagle F1 Asymmetric 5’in performansı daha da ileri taşınıyor. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, hem ıslak hem kuru zemin koşullarında üstün yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile güvenli performans sunuyor. Bununla birlikte; sportif performans özellikleri, yüksek manevra kabiliyeti ve viraj performansı ile sürüş keyfi artıyor. Yeni premium lastik ile Eagle F1 Asymmetric 5’e göre fren performansı, yakıt tasarrufu ve araç hâkimiyeti geliştirildi. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, geniş kanalları ve sırtı üzerindeki çok sayıda oluk ile suyu etkili bir şekilde tahliye ediyor. Böylece suda kızaklamaya karşı yüksek güvenlik sunuluyor.

Laufenn 245/40 R17 95Y XL Z Fit EQ Oto Yaz Lastiği (Üretim:2020, 40.hafta)

2.716,56

Laufenn Z FIT EQ LK03, yaz aylarının ıslak ve kuru zeminlerinde etkin yol tutuş ve fren performansı sağlamak için geliştirilmiştir. Asimetrik deseni ve yüksek silika oranına sahip lastik hamuru, manevra kabiliyetini ve viraj performansını optimize etmektedir. Yüksek sıcaklıklarda deformasyonu minimize eden lastik hamuruna sahiptir.

Goodyear 245/40 R17 95Y Eagle Sport 2 UHP XL FP Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2024)

3.180,00

Goodyear Eagle Sport 2, markanın yeni nesil yaz lastiği desenidir.  Serideki bir  önceki lastiğe göre daha fazla yakıt tasarrufu ve hem ıslak hem kuru zeminde daha iyi performans sağlamaktadır. Yaz aylarında, yağmurlu ve güneşli günlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir. Goodyear Eagle Sport 2 lastik sırt deseninde dört adet geniş kanal ve çok sayıda oluk yer almaktadır. Böylece su etkili bir şekilde tahliye edilmekte ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık artmaktadır.