Gösterilen sonuç sayısı: 8

Goodyear 255/60R18 108W Eagle Sport All Season MGT Oto Yaz Lastiği ( Üretim : 2024 )

6.500,00

Goodyear Eagle Sport 4 Seasons, yılın her mevsimi yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlamak için geliştirilmiştir. Hem yaz hem kış koşullarında; kuru, ıslak ve karlı zeminlerde güvenli kullanım sağlamaktadır. Lastik hamuru, düşük sıcaklıklarda elastikiyetini koruyabilmekte; aynı zamanda yaz sıcaklıklarına karşı da dayanıklılık sunmaktadır. Buna ek olarak; güçlü karkas yapısı ve dört mevsim kullanılmak üzere tasarlanmış deseni, yüksek manevra kabiliyeti, etkili viraj alma performansı ve araç hâkimiyeti sağlamaktadır.

Pirelli 255/60R18 108W Scorpion Verde Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2023)

5.660,00

Pirelli  Scorpion Verde, SUV ve CUV (crossover) araçlar için yaz aylarının her türlü yol koşulunda mükemmel yol tutuşu, dengeli sürüş özellikleri ve stabilite sunmaktadır. Düşük yuvarlanma direnci ve düşük ağırlığı ile daha düşük yakıt tüketimi ve CO2 salınımını garanti etmektedir. Pirelli, Scorpion Verde ile her türlü zemin koşulunda güvenlik, konfor, çevreye saygı ve tasarrufu tek bir üründe toplamıştır.

Goodyear 255/60 R18 112V Eagle Sport 2 SUV XL Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

4.200,00

Goodyear Eagle Sport 2, markanın yeni nesil yaz lastiği desenidir.  Serideki bir  önceki lastiğe göre daha fazla yakıt tasarrufu ve hem ıslak hem kuru zeminde daha iyi performans sağlamaktadır. Yaz aylarında, yağmurlu ve güneşli günlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir. Goodyear Eagle Sport 2 lastik sırt deseninde dört adet geniş kanal ve çok sayıda oluk yer almaktadır. Böylece su etkili bir şekilde tahliye edilmekte ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık artmaktadır.

Goodyear 255/60R17 106H UltraGrip + SUV MS FP Oto Kış Lastiği (Üretim: 2023, 42.Hafta)

8.316,00

Goodyear UltraGrip SUV+ Goodyear’ın güçlü büyük spor sedan, crossover ve SUV kullanıcılarının zorlu kış şartlarında ihtiyaç duydukları ani kavrama, kararlı tutunma ve yüksek çekiş kabiliyetlerini sunmak üzere geliştirdiği SUV tip kış lastiğidir. Islak, yoğun karla kaplı ya da ağır buzlanma yapmış yollarda üst düzey çekiş yeteneği sunan Goodyear UltraGrip SUV+, aşırı soğuk havalarda kuru asfalt üzerinde de benzerine az rastlanır yüksek sürüş performansı sergilemektedir.

Goodyear 255/60 R18 112H UltraGrip SUV+ MS XL FP Oto Kış Lastiği (Üretim:2023,11.Hafta)

8.086,50

Goodyear UltraGrip SUV+ Goodyear’ın güçlü büyük spor sedan, crossover ve SUV kullanıcılarının zorlu kış şartlarında ihtiyaç duydukları ani kavrama, kararlı tutunma ve yüksek çekiş kabiliyetlerini sunmak üzere geliştirdiği SUV tip kış lastiğidir. Islak, yoğun karla kaplı ya da ağır buzlanma yapmış yollarda üst düzey çekiş yeteneği sunan Goodyear UltraGrip SUV+, aşırı soğuk havalarda kuru asfalt üzerinde de benzerine az rastlanır yüksek sürüş performansı sergilemektedir. İç yapısında polyester kord gövdeye entegre spiral sarım naylon ile takviyelenmiş ikiz çelik kemer kullanılan Goodyear UltraGrip SUV+, bu esnek, yüksek mukavemette ve bir o kadar hafif kompozit baskı ve gerilmelere karşı lastik enkesit formunu muhafaza eder, yapısal dayanıklılığı arttırır.

Pirelli 255/60 R18 108H Eco Scorpion Winter (AO) RB Oto Kış Lastiği (Üretim: 2021, 39.hafta)

6.723,00

SUV, 4×4 ve CUV araçlar için üretilen Pirelli Scorpion Winter tasarlanırken özellikle premium segmentteki araçlara odaklanılmıştır. Pirelli Scorpion Winter; karlı, ıslak ve kuru zeminlerde maksimum stabiliteyi garanti ederek sürücülere üst düzey sürüş güvenliği sağlamaktadır. Pirelli Scorpion Winter, karlı zeminlerde fren performansı, çekiş gücü ve manevra kabiliyeti açısından sınıfının en iyileri arasındadır. Kuru ve ıslak zeminlerde ve düşük hava sıcaklıklarında üst düzey fren performansı ve manevra kabiliyeti sunmaktadır. Düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlamaktadır ve düşük gürültü seviyelerine sahiptir. Pirelli Scorpion Winter’ın özel yönlü deseni, kış aylarının tüm koşullarında fren mesafelerini kısaltmaktadır. Bunun yanı sıra; virajlarda, dar geçitlerde, engelli ve zikzaklı yolarda çekiş gücünü arttırmaktadır. Pirelli Scorpion Winter, bu sayede üstün manevra kabiliyeti ve yüksek viraj performansı sergilemektedir. Pirelli Scorpion Winter’ın yenilikçi karkas yapısı, kuru zeminlerde direksiyon hareketlerine hızlı ve doğru tepki vererek sportif performans sergilemesini sağlamaktadır.

Pirelli 255/60 R18 112H XL Scorpion All Terrain Plus Oto Dört Mevsim Lastiği (Üretim:2024)

7.500,00

Pirelli Scorpion All Terrain Plus, geniş diş aralıkları sayesinde; suyu etkin bir şekilde tahliye etmektedir. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, ıslak ve kaygan zeminlerde yol tutuşunu güçlü hale getirmektedir.. Pirelli Scorpion All Terrain Plus, güçlendirilmiş yanak bölgesi sayesinde ofroad koşullarında hasar almaya karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

Pirelli 255/60R18 112H XL Scorpion All Terrain Plus A/T Dört Mevsim Lastiği (Üretim: 2023)

7.500,00

Pirelli Scorpion All Terrain Plus, geniş diş aralıkları sayesinde; suyu etkin bir şekilde tahliye etmektedir. Sırt blokları üzerindeki kılcallar, ıslak ve kaygan zeminlerde yol tutuşunu güçlü hale getirmektedir.. Pirelli Scorpion All Terrain Plus, güçlendirilmiş yanak bölgesi sayesinde ofroad koşullarında hasar almaya karşı dayanıklılık sağlamaktadır.