Gösterilen sonuç sayısı: 2

Michelin 285/35ZR22 106Y XL N0 Pilot Sport 4 S Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2023)

14.284,00

MICHELIN Pilot Sport 4 S, yan duvarında birinci sınıf bir dokunuş, şık koyu kadife efekti ile tamamlandı. Ayrıca, hafif tekerlek hasarına karşı koruma sağlayan, aracınızın işlevselliği kadar tasarımını ve güzelliğini de artıran derin bir jant koruyucusu vardır.

Yol ve pist kullanımı için özel olarak tasarlanan MICHELIN Pilot Sport 4 S yaz lastiği, MICHELIN PILOT SPORT TECHNOLOGIES sayesinde kuru zeminde tur süresi, frenleme ve her turda dayanıklılık sağlayarak aynı zamanda başarılı . MICHELIN’in bu lastiği, optimize edilmiş pist performansı için Bi-Compound Teknolojisine sahiptir ve size hem ıslak zeminde hem de kuru yollarda sürüş heyecanını verir

Goodyear 285/35 R22 106W Eagle F1 Asymmetric 3 XL SCT FP Oto Yaz Lastiği (Üretim:2022, 14.Hafta)

9.100,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, ıslak ve kuru zeminlerde yüksek yol tutuşu ile güçlü kontrol hissi sunarak sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlamaktadır. Hızlı ve doğru direksiyon tepkileri ile sportif performans sergilemekte; virajlarda yüksek yol tutuş performansını korumaktadır. Ultra yüksek performans lastiği kategorisinde yer alan Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, yüksek direksion hâkimiyeti ve kısa fren mesafeleri ile güvenli performans sunmaktadır. Hızlı su tahliyesi sağlayan asimetrik deseni ile suda kızaklama riskini minimuma indirmektedir.