Gösterilen sonuç sayısı: 2

Pirelli 295/35 R23 108W XL Scorpion Winter 2 Oto Kış Lastiği (Üretim: 2022, 30.hafta)

23.017,50

Pirelli Scorpion Winter 2, SUV araçlar için kış koşullarında üstün dayanıklılık, güvenlik ve performans sunmak için geliştirilmiştir. 7 dereceden soğuk havalarda karlı ve ıslak zeminlerde üstün performans sunmaktadır. Zorlu kış koşullarında yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlamaktadır.  Karla kaplı zeminlerde yüksek çekiş gücü sağlamakta, etkin manevra kabiliyeti ve viraj performansı sergilemektedir. Pirelli SUV kış lastiği, V şeklindeki özel desen tasarımı sayesinde suyu hızlı bir şekilde tahliye etmektedir. Bu sayede suda kızaklama direnci ve ıslak zeminde çekiş gücü yükselmektedir. Pirelli Scorpion Winter 2, aynı zamanda düşük dönme direnci sayesinde yüksek yakıt verimliliği sağlamaktadır. Aşınmaya dayanıklı dişleri ile arttırılmış kilometre ömrüne sahiptir.

Continental 295/35ZR23 108Y XL FR SportContact 6 Oto Yaz Lastiği (Üretim:2021, 44.hafta)

8.200,00

Continental SportContact 6, lastiklerin kauçuk bileşiği, özel “Black Chili” teknolojisine sahiptir. Bu sayede tüm direksiyon yönlerinde hem virajlı hem düz yollarda yüksek yol tutuş performansı sergilenmektedir. Continental SportContact 6, böylece üst seviye bir sürüş deneyimi sunmaktadır.

Continental SportContact 6, maksimum sürüş hâkimiyeti için Force Vectoring teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, lastik sırt deseni geliştirmede yeni bir dönem olarak tanımlanmıştır. Sırt merkezindeki özel kesitli blok tasarımı, direksiyon hareketlerinin en hassas şekilde yola aktarılmasını sağlamaktadır.