Gösterilen sonuç sayısı: 6

Pirelli 295/40 R20 106V Scorpion Verde All Season (N0) Oto Dört Mevsim ( Üretim : 2024 )

12.000,00

Pirelli Scorpion Verde All Season, yurtdışı kaynaklarda 4 mevsim lastiği olarak tanıtılsa da Türkiye pazarına “Yaz Lastiği” kategorisi altında sunulmuştur. Ancak; Akdeniz ve Ege illerinin birçoğu gibi ılıman iklime sahip bölgelerde dört mevsim güvenlik sunmakta ve yeterli çekiş gücünü sağlamaktadır. Yeni tanıtılan Pirelli Scorpion Verde All Season “SF” deseni ise 4 mevsim lastik kategorisinde yer almaktadır. 3PMSF (3 Zirveli Dağ üzerinde Kar Tanesi) işaretlemesine sahip olan bu yeni ürün, düşük sıcaklıklarda ve daha zorlu kış koşullarında kullanım için uygundur.Pirelli Scorpion Verde All Season; SUV, CUV spor araç ve büyük sedan kullanıcıları için geliştirilmiştir. Üretiminde kullanılan yenilikçi malzemeler; fren performansı, yol tutuşu ve konfor ile birlikte lastik ömrü, CO2 emisyonu, gürültü ve yakıt tasarrufu gibi lastik kalitesini belirleyen kriterlerde üst düzey bir iyileşme sağlamıştır. Uzun bir süreç sonucunda geliştirilen Pirelli Scorpion Verde All Season’ın üretimi, aynı hassasiyetle, yenilikçi teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Bilgisayar destekli robotlu üretim teknolojisi MIRS Process ile tüm lastiklerin aynı standartta olması sağlanmaktadır.Pirelli’nin çevre dostu ürünü olan Pirelli Scorpion Verde AllSeason, lastik yanağında Ecoimpact logosunu taşımaktadır. Bu logo, lastiğin “Yeşil Performans” yaklaşımıyla tasarlanarak üretildiğini tescillemektedir. Önceki SUV lastik serileri ile karşılaştırıldığında lastiğin ağırlığı ve yuvarlanma direnci değerleri önemli ölçüde azaltılmıştır. Çevreye olumsuz etkileri belgelenmiş olan aromatik yağların yerine nano teknolojik polimerlerin kullanıldığı kauçuk bileşiği, bu sayede yakıt tüketimini de düşürmektedir. Düşük yuvarlanma direnci, aynı zamanda havaya salınan CO2 emisyonu oranının da azalması anlamına gelmektedir.

Goodyear 295/40 R20 106Y Eagle F1 Asymmetric 3 N0 FP Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

8.940,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, ıslak ve kuru zeminlerde yüksek yol tutuşu ile güçlü kontrol hissi sunarak sürüşün keyfini çıkarmanızı sağlamaktadır. Hızlı ve doğru direksiyon tepkileri ile sportif performans sergilemekte; virajlarda yüksek yol tutuş performansını korumaktadır. Ultra yüksek performans lastiği kategorisinde yer alan Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3, yüksek direksion hâkimiyeti ve kısa fren mesafeleri ile güvenli performans sunmaktadır. Hızlı su tahliyesi sağlayan asimetrik deseni ile suda kızaklama riskini minimuma indirmektedir.

Continental 295/40ZR20 110Y XL FR SportContact 6 MO1 Oto Yaz Lastiği (Üretim:2022, 5.hafta)

5.200,00

Maksimum Yol Tutuşu

Continental SportContact 6, lastiklerin kauçuk bileşiği, özel “Black Chili” teknolojisine sahiptir. Bu sayede tüm direksiyon yönlerinde hem virajlı hem düz yollarda yüksek yol tutuş performansı sergilenmektedir. Continental SportContact 6, böylece üst seviye bir sürüş deneyimi sunmaktadır. Hem ıslak hem kuru zeminlerde zemine iyi bir şekilde tutunarak güvenlik sağlamaktadır.

Maksimum Hâkimiyet

Continental SportContact 6, maksimum sürüş hâkimiyeti için Force Vectoring teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, lastik sırt deseni geliştirmede yeni bir dönem olarak tanımlanmıştır. Sırt merkezindeki özel kesitli blok tasarımı, direksiyon hareketlerinin en hassas şekilde yola aktarılmasını sağlamaktadır.

 Maksimum Stabilite

Aralon350 Teknolojisi: Yeni adaptif hibrit karkas katmanı 350 km/s hıza dek yüksek stabilite sağlamaktadır.

Hankook 295/40 R20 110Y XL Ventus S1 Evo3 SUV Oto Yaz Lastiği (Üretim:2020, 7.hafta)

3.900,00

Hankook Ventus S1 Evo 3 K127, özel desen tasarımı ile hem kuru hem ıslak zeminlerde yüksek yol tutuşu ve çekiş gücü sağlamaktadır. Yenilikçi kanal tasarımı ile suyu hızlı bir şekilde tahliye eden Hankook yaz lastiği, suda kızaklama riskini minimuma indirmektedir. Hankook Ventus S1 Evo3 K127B’nin güçlendirilmiş karkası ve omuz blokları, ağır yük altında ve virajlarda yüksek performans sergilemesini sağlamaktadır.

Goodyear 295/40 R20 106Y Eagle F1 Asymmetric 3 SUV N0 FP Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2022, 18.hafta)

5.650,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, hem ıslak hem kuru zemin koşullarında güvenli performans sergilemektedir. Yüksek hızlarda dahi etkili yol tutuş performansı ile kontrolün sizde olmasını sağlamaktadır.. Direksiyon manevralarına hızlı ve doğru tepki vererek sürüş keyfini ve güvenliği arttırmaktadır. Geniş kanal ve olukları ile suyu hızlı bir şekilde tahliye etmekte ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık sağlamaktadır.

Continental 295/40 R20 110Y XL FR Cross Contact UHP RO1 Oto Yaz Lastiği (Üretim Tarihi: 2021, 38.hafta)

4.800,00

Continental ContiCrossContact UHP, Continental’in güçlü ve hızlı 4×4 araçlar ile SUV kullanıcılarının performans, güvenlik ve konfor ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla tasarlanmış ultra yüksek performans yaz lastiğidir. Asimetrik tasarımlı sırt bölgesinin dış tarafında sağlam omuz çıkıntıları mükemmel bir direksiyon hassasiyeti ve viraj stabilitesi meydana getirmektedir. Çevresel kaburgaya entegre yivli blok yapısı çekiş ve frenlemede yüksek kabiliyet oluştururken düz sürüşte tavizsiz bir istikrar sağlar.

Continental ContiCrossContact UHP’nin gerçek yol testlerinde elde edilen verilerden yararlanılarak konumlandırılan kesintisiz dört çevresel oluk ve bağlantılı yanal kanallar sıradışı bir drenaj kapasitesi ile su birikintilerinde ve hacimli su akıntılarında kızaklamaya karşı benzersiz bir direnç oluşturur. Continental ContiCrossContact UHP’nin asimetrik desenine kalıplanan ileri teknoloji ürünü silika bazlı sırt hamuru ıslak zeminde yol tutuş kabiliyetlerini arttırır, yuvarlanma direncini optimize eder. Kullanılan blok teknolojisi ve özel hamur formülü ile oluşturulan Continental ContiCrossContact UHP’nin Biyonik Sırt Kontur özelliği, lastiğin çalışma esnasında daralmasını, frenleme esnasında genişlemesini sağlar. Temas alanının baskı gördüğü noktada genişlemesi sonucunu yaratan bu teknoloji, fren mesafelerinde sıradışı bir azalma sağlarken mükemmel bir viraj stabilitesi meydana getirir.