Gösterilen sonuç sayısı: 7

Goodyear 235/55 R17 103Y Eagle Sport 2 UHP XL FP Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

4.050,00

Goodyear Eagle Sport 2, markanın yeni nesil yaz lastiği desenidir.  Serideki bir  önceki lastiğe göre daha fazla yakıt tasarrufu ve hem ıslak hem kuru zeminde daha iyi performans sağlamaktadır. Yaz aylarında, yağmurlu ve güneşli günlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir. Goodyear Eagle Sport 2 lastik sırt deseninde dört adet geniş kanal ve çok sayıda oluk yer almaktadır. Böylece su etkili bir şekilde tahliye edilmekte ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık artmaktadır.

Sava 235/55 R17 103V All Weather XL Oto Dört Mevsim Lastiği (Üretim: 2023)

3.618,00

Yeni Nesil Dört Mevsim Konfor

 • Islak yollarda güvenilir performans
 • Karlı zeminde güvenilir kontrol
 • Tasarruflu lastik: Uzun ömür ve düşük yakıt tüketimi

Sava All Weather, V şeklindeki özel yönlü deseni ile suyun dişler arasından hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır. Böylece suda kızaklamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlanmakta ve ıslak zeminlerde güvenlik artmaktadır. Sava 4 mevsim lastik, hem yaz hem kış aylarında ıslak zeminlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir.

Sava Hakkında: 1920’de kurulmuş olan Sava, lastik üretiminde uzun yıllara dayalı tecrübeye sahip olan olan köklü bir Avrupa firmasıdır. ABD’li lastik devi Goodyear, 2004 yılında marka haklarının tamamını satın almıştır. Sava lastik fabrikasında markanın sahip olduğu Debica, Dunlop, Fulda ve Goodyear lastikler de üretilmektedir.

Laufenn 235/55 R17 103W XL M+S G Fit 4S LH71 Oto 4 Mevsim Lastiği (Üretim: 2021, 18.hafta)

3.292,80

Laufenn G Fit 4S LH71, tüm yıl boyunca güvenli yol tutuş ve frenleme performansı sunmaktadır. Yanak bölgesinde yer alan 3PMSF (3 Zirveli Dağ Üzerinde Kar Tanesi) sembolü, düşük sıcaklıklarda ve karlı zeminlerde kullanım için onay aldığını göstermektedir. Lastikler, bu sertifikaya sahip olabilmek için karlı zemin üzerinde gerçekleştirilen standartlaşmış testlerde başarılı performans göstermelidir.

Sava 235/55 R17 103H Eskimo SUV 2 XL Oto Kış Lastiği (Üretim: 2022, 33.hafta)

4.257,36

Goodyear’ın Avrupa fabrikalarında üretilmekte olan Sava Eskimo SUV 2; karlı, ıslak ve buzlu zeminlerde yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafelerine sahiptir. Eskimo SUV 2’nin sırt deseni, direksiyon hâkimiyetini arttırmak ve gürültüyü azaltmak için optimize edilmiştir. Goodyear Eskimo SUV 2 kış lastiğinin lastik hamuru, 7 derecenin altındaki sıcaklıklarda esneklik sağlamanın yanı sıra; yakıt tüketimini düşürmektedir. Sava Eskimo SUV 2, kış aylarında zeminle optimum temasını koruyarak etkin viraj performansı sergilemektedir.

Sava 235/55 R17 103V All Weather XL Oto Dört Mevsim Lastiği (Üretim: 2022)

3.300,00

Yeni Nesil Dört Mevsim Konfor

 • Islak yollarda güvenilir performans
 • Karlı zeminde güvenilir kontrol
 • Tasarruflu lastik: Uzun ömür ve düşük yakıt tüketimi

Sava All Weather, V şeklindeki özel yönlü deseni ile suyun dişler arasından hızlı bir şekilde tahliye edilmesini sağlamaktadır. Böylece suda kızaklamaya karşı yüksek dayanıklılık sağlanmakta ve ıslak zeminlerde güvenlik artmaktadır. Sava 4 mevsim lastik, hem yaz hem kış aylarında ıslak zeminlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir.

Sava Hakkında: 1920’de kurulmuş olan Sava, lastik üretiminde uzun yıllara dayalı tecrübeye sahip olan olan köklü bir Avrupa firmasıdır. ABD’li lastik devi Goodyear, 2004 yılında marka haklarının tamamını satın almıştır. Sava lastik fabrikasında markanın sahip olduğu Debica, Dunlop, Fulda ve Goodyear lastikler de üretilmektedir.

Goodyear 235/55R17 103Y Eagle F1 Asymmetric 6 XL FP Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2024)

5.500,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6,  aile otomobilleri, hot hatchler, sportif kompakt araçlar, lüks sedanlar ve spor coupe’ler dâhil birçok farklı araç için uygun ebatlara sahip. Yeni Goodyear yaz lastiği ile seride yer alan ödüllü lastik Eagle F1 Asymmetric 5’in performansı daha da ileri taşınıyor. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, hem ıslak hem kuru zemin koşullarında üstün yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile güvenli performans sunuyor. Bununla birlikte; sportif performans özellikleri, yüksek manevra kabiliyeti ve viraj performansı ile sürüş keyfi artıyor. Yeni premium lastik ile Eagle F1 Asymmetric 5’e göre fren performansı, yakıt tasarrufu ve araç hâkimiyeti geliştirildi. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6, geniş kanalları ve sırtı üzerindeki çok sayıda oluk ile suyu etkili bir şekilde tahliye ediyor. Böylece suda kızaklamaya karşı yüksek güvenlik sunuluyor.

Michelin 235/55 R17 103Y XL Primacy 4+ Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

5.788,00

MICHELIN PRIMACY4+ uzun ömürlü lastik, yasal diş derinliğinde en iyi ıslak frenleme performansı ve suda kızaklama kontrolü sunar. MICHELIN EverGrip teknolojilerinden, iki akıllı kauçuk sertliği içeren kendi kendini yenileyen bir sırt ile en yeni nesil kauçuk bileşiği gelir ve lastiğin aşındığında bile güvenlik performansını korumasını sağlar .

MICHELIN PRIMACY4+ ile zaman içinde daha yüksek güvenlik seviyelerini deneyimleyin. Sizi ve yolcularınızı kilometrelerce korumak için tasarlandı.

 • Daha fazla güvenlik için uzun ömürlü MICHELIN yaz lastiği
 • Yasal diş derinliğinde en iyi ıslak frenleme performansı
 • En iyi suda kızaklama kontrolü
 • Mükemmel uzun ömür
 • MICHELIN EverGrip Technologies ile tasarlandı