Aracınızın ne ihtiyacı varsa

Super Oto

SuperOto.com.tr, Bar Otomotiv bünyesinde toptan ve perakende satışı gerçekleştirilen ürünlerin son kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamak amacıyla 2020 yılında e-ticaret sektöründe yerini almıştır.

Bar Otomotiv Ticaret Limited Şirketi, 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyet alanı Oto Lastik, Yedek Parça (Akü, Filtre, Silecek) ile Yağ ve Katkı ürünleridir. Alman yağ ve katkı üreticisi Liqui Moly markasının Türkiye Distribütörü‘dür.

Bar Otomotiv yenilikçi, teknolojiyi takip eden ve kullanan, kaliteye ve güvenceye önem vererek tüketici ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmeyi temel prensip olarak belirlemiş bir firmadır.

Bar Otomotiv ilke ve prensipleri, saydam ve güvenirlilik esasını benimseyerek ayrımcılığa düşmeden tüm müşterilerimize aynı mesafede durmak, firmanın standartlarını ve kalitesini yükseltmek için teknolojiyi takip etmek, temel değerlere bağlı prensip kararlar almak, sosyal-kültürel birikim ve çalışanların motivasyonu için toplantılar düzenlemek, yönetici ve çalışanlarda büyük ve güçlü bir ekip olmayı sağlamak ve müşteri sayısını artırarak sektördeki öncü ve yenilikçi kimliğini sürdürme amacındadır.

— Hakkımızda son —