Gösterilen sonuç sayısı: 12

Pirelli 255/55 R18 109V XL Scorpion Verde(*) RFT Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

6.250,00

Pirelli  Scorpion Verde, SUV ve CUV (crossover) araçlar için yaz aylarının her türlü yol koşulunda mükemmel yol tutuşu, dengeli sürüş özellikleri ve stabilite sunmaktadır. Düşük yuvarlanma direnci ve düşük ağırlığı ile daha düşük yakıt tüketimi ve CO2 salınımını garanti etmektedir. Pirelli, Scorpion Verde ile her türlü zemin koşulunda güvenlik, konfor, çevreye saygı ve tasarrufu tek bir üründe toplamıştır.

Pirelli 255/55 R18 105V S-Verde All Season (N0) Oto Dört Mevsim Lastiği ( Üretim : 2024 )

7.395,00

Pirelli Scorpion Verde All Season, yurtdışı kaynaklarda 4 mevsim lastiği olarak tanıtılsa da Türkiye pazarına “Yaz Lastiği” kategorisi altında sunulmuştur. Ancak; Akdeniz ve Ege illerinin birçoğu gibi ılıman iklime sahip bölgelerde dört mevsim güvenlik sunmakta ve yeterli çekiş gücünü sağlamaktadır. Yeni tanıtılan Pirelli Scorpion Verde All Season “SF” deseni ise 4 mevsim lastik kategorisinde yer almaktadır. 3PMSF (3 Zirveli Dağ üzerinde Kar Tanesi) işaretlemesine sahip olan bu yeni ürün, düşük sıcaklıklarda ve daha zorlu kış koşullarında kullanım için uygundur.Pirelli Scorpion Verde All Season; SUV, CUV spor araç ve büyük sedan kullanıcıları için geliştirilmiştir. Üretiminde kullanılan yenilikçi malzemeler; fren performansı, yol tutuşu ve konfor ile birlikte lastik ömrü, CO2 emisyonu, gürültü ve yakıt tasarrufu gibi lastik kalitesini belirleyen kriterlerde üst düzey bir iyileşme sağlamıştır. Uzun bir süreç sonucunda geliştirilen Pirelli Scorpion Verde All Season’ın üretimi, aynı hassasiyetle, yenilikçi teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Bilgisayar destekli robotlu üretim teknolojisi MIRS Process ile tüm lastiklerin aynı standartta olması sağlanmaktadır.Pirelli’nin çevre dostu ürünü olan Pirelli Scorpion Verde AllSeason, lastik yanağında Ecoimpact logosunu taşımaktadır. Bu logo, lastiğin “Yeşil Performans” yaklaşımıyla tasarlanarak üretildiğini tescillemektedir. Önceki SUV lastik serileri ile karşılaştırıldığında lastiğin ağırlığı ve yuvarlanma direnci değerleri önemli ölçüde azaltılmıştır. Çevreye olumsuz etkileri belgelenmiş olan aromatik yağların yerine nano teknolojik polimerlerin kullanıldığı kauçuk bileşiği, bu sayede yakıt tüketimini de düşürmektedir. Düşük yuvarlanma direnci, aynı zamanda havaya salınan CO2 emisyonu oranının da azalması anlamına gelmektedir.

Sava 255/55 R18 109W Intensa SUV 2 XL FP Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2023)

4.400,00

Yeni nesil SUV’lar için geliştirilen Sava Intensa SUV 2, hem kuru hem ıslak zeminlerde güçlü yol tutuşu ve etkin manevra kabiliyeti sergilemektedir. Kısa fren mesafeleri ile güvenlik sağlamaktadır. Sava Intensa SUV 2, yüksek fiyat performans oranı ile öne çıkmaktadır.

Goodyear 255/55 R18 109W Eagle F1 Asymmetric 5 MO XL Oto Yaz Lastiği ( Üretim : 2023 )

5.640,00

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, ıslak zeminlerde üst düzey kısa fren mesafeleri ve üstün yol tutuş performansı ile güvenlik sağlar. Bunu yaparken kuru zemin performansından ve sürüş konforundan ödün vermez. Düşük gürültü seviyesi, sürüş konforunu daha yukarı taşırken; kuru zeminlerde mükemmel manevra kabiliyeti ve direksiyon hâkimiyeti sunar.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, yüksek doğal kauçuk ve silika oranına sahip bileşiği sayesinde esnek yapıya sahiptir. Bu sayede virajlarda da zeminle optimum temasını koruyarak üst düzey performans sergiler.

Goodyear 255/55 R18 109V Eagle Sport 2 SUV XL Oto Yaz Lastiği (Üretim: 2024)

4.510,00

Goodyear Eagle Sport 2, markanın yeni nesil yaz lastiği desenidir.  Serideki bir  önceki lastiğe göre daha fazla yakıt tasarrufu ve hem ıslak hem kuru zeminde daha iyi performans sağlamaktadır. Yaz aylarında, yağmurlu ve güneşli günlerde güvenli yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir. Goodyear Eagle Sport 2 lastik sırt deseninde dört adet geniş kanal ve çok sayıda oluk yer almaktadır. Böylece su etkili bir şekilde tahliye edilmekte ve suda kızaklamaya karşı dayanıklılık artmaktadır.

Michelin 255/55 R18 105W N1 Latitude Sport 3 Oto Yaz Lastiği (Üretim:2024)

6.017,00

MICHELIN Latitude Sport 3 SUV yaz lastikleri , yenilikçi kauçuk bileşimi sayesinde ıslak yollarda hassas yol tutuşu ve fren performansı için idealdir. Merkezi yapısının sürekliliği sayesinde, ıslak koşullarda yüksek düzeyde güvenlik için optimize edilmiş bir yapı ile hızlanma ve frenleme sırasında yüksek tork aktarımı sağlar. Güvenlikten ödün vermeyen ve en iyi yaz lastiği sıralamasında ilk sıralara giren bir SUV yüksek performanslı lastiği.

  • MICHELIN yüksek performanslı SUV yaz lastiği
  • Birinci sınıf otomobil üreticileri tarafından övgü alan
  • Islak yollarda yüksek düzeyde frenleme
  • Uzun ömür için tasarlandı
  • Özel SUV yol sürüşü için sağlam tasarım

Goodyear 255/55 R18 109Y Vector 4Seasons Gen-3 SUV XL Oto Dört Mevsim Lastiği (Üretim: 2023)

6.250,00

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3, dünyanın en çok test kazanan 4 mevsim lastiği[1] Goodyear Vector 4Seasons Gen-2’nin geliştirilmiş versiyonudur. Yenilenen lastik hamuru ve sırt tasarımı ile karlı, ıslak ve kuru zemin koşullarında performansı mükemelleştirmektedir. Yılın 365 günü yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile üst düzey performans ve güvenlik sağlamaktadır. Elastik yapısıyla virajlarda da optimum yol tutuş performansını korumaktadır. Goodyear Vector 4Seasons Gen-3’ün yanak bölgesinde yer alan 3PMSF (3 Zirveli Dağ Üzerinde Kar Tanesi) sembolü, düşük sıcaklıklarda ve karlı zeminlerde kullanım için onaylanarak sertifikalandırıldığını göstermektedir.

Goodyear 255/55 R18 109H UltraGrip Performance + SUV XL Oto Kış Lastiği (Üretim: 2023, 16.hafta)

7.105,05

Goodyear UltraGrip Performance+ 7 dereceden daha düşük hava sıcaklıklarda karlı, buzlu, ıslak ve kuru zeminlerde güvenli yol tutuş performansı sağlamak için geliştirilmiştir. Kış koşullarında direksiyon manevralarına en hızlı ve doğru şekilde tepki vererek hâkimiyet sağlamaktadır. Goodyear UltraGrip Performance+ virajlarda da zeminle optimum temas sağlayarak performansını sürdürmektedir. Sırtı üzerinde yer alan geniş hacimli kanal ve oluklar ile suyu hızlı bir şekilde tahliye etmektedir. Bu sayede suda kızaklama riskini de minimuma indirmektedir.

Pirelli 255/55 R18 109V XL Scorpion Ice & Snow (N1) RB Oto Kış Lastiği (Üretim: 2021, 32.hafta)

7.020,00

Pirelli Scorpion Ice&Snow, Pirelli’nin yüksek performans spor otomobil, lüks ve büyük sedan araç, 4×4 ve SUV kullanıcılarının kar ve buz kaplı zeminlerde üstün çekiş, kuru ya da ıslak zeminlerde de konfor ve performans gereksinimlerini karşılamak için geliştirdiği SUV kış lastiğidir. Pirelli Scorpion Ice&Snow’da, zorlu kış koşullarında kavrama, çekiş ve çalışmayı geliştirmek için çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini muhafaza eden özel bileşik sırt hamuru kullanılmaktadır. Pirelli’nin üstün teknolojisi ile geliştirdiği son derece geniş bir sıcaklık aralığında optimum sırt yumuşaklığı sağlayan sırt hamuru geniş boylamasına kanallar, açılı sırt blokları ve istikrarlı omuz blokları içeren asimetrik tasarıma sahip şık bir sırt desenine kalıplanmıştır. Pirelli Scorpion Ice&Snow’un bu yenilikçi sırt deseni, maksimum drenaj sağlayan çevresel oluklarıyla yaptığı su ve sulu kar tahliyesiyle, rakipsiz suda kızaklama direnç değerlerine ulaşılmasını sağlamış, açılı bağımsız sırt blokları çevresel ve yanal lameller ile oluşturduğu yüksek miktarda ısırma kenarları ile kar ve buz zeminde maksimum tutunma sağlar. Pirelli Scorpion Ice&Snow’un kabiliyetleri üstün sırt tasarımı ile elde edilmiş düşük gürültü seviyesi, yüksek çekiş, kar da dahil olmak üzere tüm kış yol koşullarında mükemmel fren mesafesi, benzersiz suda kızaklama direnci, arttırılmış ısırma kenarları ile özellikle yokuş aşağı sürüşte yüksek güvenlik sağlayan tutunma istikrarı, sağlam off-road karkas tasarımı ile yüksek istikrar, benzersiz kontrol, net direksiyon tepkisi ve üstün ağır taşıma özellikleri olarak özetlenebilir.

Pirelli 255/55 R18 105V (N0) Eco Scorpion Winter Oto Kış Lastiği (Üretim: 2022, 21.hafta)

10.327,50

SUV, 4×4 ve CUV araçlar için üretilen Pirelli Scorpion Winter tasarlanırken özellikle premium segmentteki araçlara odaklanılmıştır. Pirelli Scorpion Winter; karlı, ıslak ve kuru zeminlerde maksimum stabiliteyi garanti ederek sürücülere üst düzey sürüş güvenliği sağlamaktadır. Pirelli Scorpion Winter, karlı zeminlerde fren performansı, çekiş gücü ve manevra kabiliyeti açısından sınıfının en iyileri arasındadır. Kuru ve ıslak zeminlerde ve düşük hava sıcaklıklarında üst düzey fren performansı ve manevra kabiliyeti sunmaktadır. Düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlamaktadır ve düşük gürültü seviyelerine sahiptir. Pirelli Scorpion Winter’ın özel yönlü deseni, kış aylarının tüm koşullarında fren mesafelerini kısaltmaktadır. Bunun yanı sıra; virajlarda, dar geçitlerde, engelli ve zikzaklı yolarda çekiş gücünü arttırmaktadır. Pirelli Scorpion Winter, bu sayede üstün manevra kabiliyeti ve yüksek viraj performansı sergilemektedir. Pirelli Scorpion Winter’ın yenilikçi karkas yapısı, kuru zeminlerde direksiyon hareketlerine hızlı ve doğru tepki vererek sportif performans sergilemesini sağlamaktadır.

Hankook 255/55 R18 109V XL Winter I*Cept Evo2 SUV W320C RFT Oto Kış Lastiği (Üretim: 2021, 36.hafta)

5.197,50

Hankook Winter I’Cept Evo2 W320, tüm kış koşullarında sürüş için optimize edilmiş asimetrik desen tasarımına sahiptir. Kış aylarında kullanım için en iyi şekilde tasarlanmış sırt deseni, yüksek çekiş gücü ve karlı zeminde etkili performans sunar. Silika içeren kauçuk bileşiği, ıslak ve karlı zeminde etkin yol tutuş ve frenleme sağlar; aynı zamanda yuvarlanma direncini düşürür. 7 derece ve daha düşük sıcaklıklarda lastiğin esnekliğini korumasını sağlar.